Knihy spisovatelky Alue K. Loskotové

VYDANÉ KNIHY


Alue K. Loskotová doposud napsala a vydala tři knihy

ANDĚL STRÁŽNÝ
První vydání vyšlo v roce 2016

Každý z nás je od narození doprovázen strážnými anděly, má přirozené napojení na své duchovní vedení a zdroj, odkud jeho duše pochází. Aby je však mohl vědomě poznat a používat, je potřeba, aby jejich existenci přijal a pozval do svého života.
V knize Anděl strážný najdete vše potřebné k tomu, abyste si osvojili schopnost efektivní komunikace se svými strážnými anděly a se svým duchovním vedením. Kniha nabízí speciální návody, praktické rady, a odpovídá na nejčastější otázky. Ucelený průvodce je doplněn příběhy ze života autorky, nechybí ani podrobné vysvětlení jasnozřivosti a postup pro její výuku.

SVĚT ZA OPONOU
První vydání vyšlo v roce 2011, druhé vydání v roce 2014

Kniha Svět za oponou je duchovně laděná beletrie, inspirovaná vlastním životem autorky. Vypráví příběh dívky na hranici dospělosti, která cítí vnitřní nenaplněnost v životě a proto si velmi přeje, aby poznala něco, co jí ukáže smysl jejího života. Postupně naváže kontakt s říší nehmotných bytostí, které ji mnoho naučí a pod jejichž vedením prožije mnoho dobrodružství.

SVÍTÁNÍ
První vydání vyšlo v roce 2013, druhé vydání v roce 2020

Kniha Svítání patří do kategorie osobního rozvoje. Učí čtenáře, jak se naučit milovat sám sebe, jak přijmout sám sebe a jak být spokojený ve svém životě. Za tímto účelem poskytuje velké množství praktických návodů, postupů i cvičení, jak daných cílů dosáhnout. Kniha obsahuje tři samostatné části, jedná se v podstatě o tři knihy v jednom svazku naráz.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky