Kdo je Alue

Počátek kariéry

  Alue K. Loskotová (občanským jménem Karolína Loskotová) o sobě dala poprvé vědět prostřednictvím blogu, který založila ve 13ti letech v roce 2006. Blog byl deníčkového charakteru, nejvíce byl specifický pro zvláštní zážitky, které Alue popisovala. 
  Zápisky obsahovaly příběhy o astrálním cestování, jasnovidných jevech, vidění a komunikaci s duchy, rozhovorech s přírodními bytostmi, vílami, anděly, o práci s energií.
  Zápisky svého času budily značný zájem a s ním spojenou i kontroverzi, jelikož nebylo obvyklé vidět někoho prostřednictvím internetu popisovat takto věrně podobné jevy a už vůbec by to nikdo nečekal od dítěte. 
  Bylo zjevné už té době, že máme co do činění s někým výjimečným. Éterická Alue byla živel, který udivoval i šokoval. Spektrum vlastností a talentů, které projevovala, bylo až neuvěřitelné.

Rozvoj

  V roce 2011 založila živnost a vydala svoji první knihu Svět za oponou, která se dočkala druhého vydání v roce 2014. Od té doby se živí jako spisovatelka a publicistka. V roce 2013 následovala druhá kniha Svítání, která se v roce 2020 dočkala druhého vydání. Třetí knihu Anděl strážný - patrně nejúspěšnější z knih - vydala v roce 2016.
  Postupný rozvoj tvorby se po letech odsunul od osobní roviny a deníčkových zápisků k pokročilému obsahu a poradenské činnosti. Objevují se také překlady z cizojazyčných webových stránek.
  V roce 2019 přešla stránka Aluška.org na nový systém, se kterým došlo k výrazné změně v tvorbě. Aktuální tvorba Alue K Loskotové vycházející na stránkách Aluška.org již má podobu plnohodnotného alternativního internetového časopisu, kde vycházejí překlady, návody, rady a výběry z poradny.
  Alue K. Loskotová je dnes významná osobnost, která se zasloužila o rozvoj spirituální tématiky v Čechách i na Slovensku. Vyniká zejména nezávislou a originální tvorbou, do které vkládá osobní zkušenosti a tradičně udává směr i orientaci v mnoha oborech známých i nových. Představuje léty ověřený solidní zdroj znalostí, protože se spoléhá na vlastní zkušenosti či schopnosti.

Chovatelská ikona

V roce 2015 překvapila sérií filmů věnovaných chovu morčat, která přinesla zcela nový element do současné tvorby. Protože bylo v České republice a na Slovensku málo kvalitních zdrojů a nikdo na toto téma filmy netočil, získala si série věhlas mezi chovateli.

Dnes je proto Alue K. Loskotová známá také jako vyhlášená chovatelka morčat a nejlepší zfilmovaný zdroj návodů a rad na toto téma. Diváci si pochvalují nejen kvalitní obsah a výrazné charisma, ale také cit a empatii ke zvířatům, které dává Alue K. Loskotová ve svých videích silně najevo a které inspirují desetitisíce či statisíce diváků k většímu zájmu o své svěřence a zlepšení podmínek, ve kterých jsou chovaní.

Vliv, který mají filmy Alue na kvalitu chovu morčat u nás, je patrný téměř z každého média, které se morčatům podrobněji věnuje, protože tyto filmy využívají jako zdroje, či citují jejich části. 

Je zřejmé, že se Alue K. Loskotová osvětou zasloužila o lepší život mnoha drobných zvířat a že se stala chovatelskou celebritou mezi profesionálními a běžnými chovateli, dětmi a mládeží.

Média

Tvorba Alue K. Loskotové získala také pozornost médií. Opakovaně získala ocenění v anketě Zlatá myš, její tvorba se objevila také v novinách a časopisech jako je Enigma, Šifra, nebo Maxim. 

Vzdělání

Vystudovala gymnázium v Brně a chodila na hudební uměleckou školu, pravděpodobně 3-5let.

Ovládá Angličtinu, ruštinu, dále němčinu, na kterou se během pomaturitního studia zaměřila (na jazykové škole v Brně, 4 roky)

Umí pracovat s grafikou, designem a filmem. Své knihy sama ilustruje.

Vyniká také rozsáhlými znalostmi v oboru léčitelství, zdraví a alternativní medicíny. Pravděpodobně absolvovala další školu nebo kurzy zaměřené na daný obor, přesné informace se však nepodařilo vyčíst.


* Data v životopisu čerpají z dohledatelných zdrojů na internetu a z knih Alue K. Loskotové. Autor nezaručuje jejich úplnost.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky